Батькам

інформація для батьків

інструкції

Шановні батьки!

Не забувайте, дитина їде усього на 14 днів, а не на пів життя!!!

Не варто вивозити на відпочинок половину житла! Не давайте дитині з собою занадто багато речей. По-перше, будьте готові до того, що деякі речі просто не повернуться, тому попрощайтеся з ними ще вдома (зате скільки буде радощів, якщо ви їх все-таки побачите по приїзду дитини додому), по-друге, до табору (до кімнати дитини) їх ще потрібно буде донести (вожатий, звичайно, допоможе, але не забувайте, що дітей 10, а вожатий 1), а по-третє, їх потім ще потрібно буде повернути!

suitcase.png

Не беріть важке

minivan.png

Не беріть багато

lantern.png

Не беріть крихке

що потрібно

документи

 1. Копія свідоцтва про народження дитини.
 2. Медична довідка про епід. оточенні (береться не раніше, ніж за 3 дні до заїзду в табір).
 3. Мед. довідка 079 з щепленнями (тільки для «Gorka – Лідер»)

Шановні батьки, складіть, будь ласка, усі ці документи в один файл та передайте їх адміністратору при посадці до автобусу. Якщо ж ви везете дитину в табір самостійно, то документи слід віддати вожатому особисто у руки.

ДИТИНА ПОВИННА ПРИ СОБІ МАТИ:

 • Записка в кишеню валізи: ПІБ дитини та батьків, телефон батьків, домашня адреса. Це на випадок, якщо загубиться або трапиться плутанина багажа. Також молодші діти можуть не знати цих даних.

Зберігання в сейфі БЕЗКОШТОВНЕ !!!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! АДМІНІСТРАЦІЯ ТАБОРУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ОСОБИСТІ РЕЧІ І МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ ДИТИНИ, ЯКІ НЕ БУЛИ ЗДАНІ ДО ТАБІРНОГО СЕЙФУ!

Табір Gorka

Ми Завжди
на Висоті!

Дитячий Скаутський Табір «Gorka» – активний відпочинок, рухливі та пізнавальні ігри, тренінги, майстер-класи, відповідальність і дисципліна, нові друзі та чудові враження!

Наші табори

    Умови табору

    Прийміть, будь ласка, декілька наших порад

    Коли збираєте речі, то все, що Ви складаєте до валізи – зробіть список у 2-х примірниках. Один залиште вдома, другий – дитині. Так буде зручніше для вашої дитини зібрати речі при від’їзді додому та відшукати свою власність. Обов’язково вкладіть в бічну кишеню валізи пам’ятку з ім’ям та прізвищем власника + телефон батьків. Раптом, валізи будуть однакові, загубиться десь або ж молодші дітки просто можуть забути, як виглядає їх багаж!

    Також, дітям молодшого віку краще підписати особисті речі на розвороті шва і показати дитині, де шукати.

    ПАМ’ЯТАЙТЕ! АДМІНІСТРАЦІЯ ТАБОРУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ОСОБИСТІ РЕЧІ І МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ ДИТИНИ, ЯКІ НЕ БУЛИ ЗДАНІ ДО ТАБІРНОГО СЕЙФУ!

    Зберігання в сейфі БЕЗКОШТОВНЕ !!!

    Цінних речей в табір краще НЕ БРАТИ взагалі. Тому, що цінна апаратура, ювелірні вироби, плеєр, фотоапарат, відеокамера та ін. Цінні речі з табору додому можуть просто не повернутися або повернутися в розібраному стані!

    Ліки. Якщо Ви вирішили дати дитині якісь ліки з собою – обов’язково підпишіть від чого ці ліки і як їх приймати. Але це тільки для старших дітей. А взагалі-то, навчіть дитину, що при будь-яких проблемах зі здоров’ям, потрібно відразу звернутися до вожатого та лікаря табору, а не займатися самолікуванням.

    Якщо дитина повинна приймати якісь ліки постійно, обов’язково поінформуйте вожатого та лікаря табору. Бажано в письмовому вигляді зазначити причину та правила приймання медикаментів.

    Наші адреси

    geography.png

    Gorka Лідер

    м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 16
    placeholder.png

    Gorka Camp

    Київська область, Бородянський район, село Пісківка, вулиця Курортна, 19
    map.png

    Gorka Скаути

    Київська область, Бородянський район, село Пісківка, вулиця Курортна, 17
    compass.png

    Офіс:

    м. КиївДиректор: Нескоромна Ольга Миколаївна

    pionerov.net © 2023. All rights reserved.

    якщо у вас є питання

    Напишіть нам

     Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності