У чому користь літнього табору для дітей: 7 переваг.
Напевно ви вже міркували про те, щоб відправити свою дитину в хороший літній табір, і розглядали найрізноманітніші варіанти пропозицій, які траплялися вам на очі. Дитячий табір «Гірка» не просто розважає вашого малюка, а працює з особистістю дитини, з трепетним індивідуальним підходом до кожного.

 1. Спогади та враження
  Одна або кілька змін в літньому таборі дасть вашій дитині можливість взяти участь в різних заходах, де він зможе виявляти свої знання, таланти, соціальні навички, а також самореалізуватися.
 2. Впевненість
  У літньому таборі діти вчаться спілкуватися і вести переговори без батьків. Це створює упевненість в собі, в своїх можливостях і силах.
 3. Командна взаємодія
  Різні види діяльності та дозвілля в літніх таборах об’єднують дітей і допомагають їм навчитися працювати в групах і злагоджених командах.
 4. Рольові моделі
  Високопрофесійний, ефективний персонал для роботи з дітьми – саме такі наставники, вихователі та викладачі здатні стати відмінними рольовими моделями або зразками для наслідування.
  Співробітники нашого табору – кращі в сфері дитячого виховання і розвитку.
 5. Відповідальність
  На кожну дитину в колективі (або команді) покладаються свої обов’язки і певне коло робіт, які є тільки його особистою відповідальністю. Ця якість може міцно закріпитися за вашою дитиною і потім дуже допомагати йому в подальшому житті.
 6. Навчання і прагнення до знань
  Проводяться різні майстер-класи, конкурси та змагання, які заохочують і стимулюють дітей вивчати нові речі і відкривати в собі приховані таланти.
 7. Незалежність
  Перебуваючи далеко від батьків, дитина стає більш незалежним і самостійним.

Наши адреса

geography.png

Горка Лидер

г. Киев, Пуща-Водица, ул. Юнкерова, 16
placeholder.png

Горка Camp

Киевская область, Бородянский район, село Песковка, улица Курортная, 19
map.png

Горка Скауты

Киевская область, Бородянский район, село Песковка, улица Курортная, 17
compass.png

Офис:

г.КиевДиректор: Нескоромная Ольга Николаевна

pionerov.net © 2023. All rights reserved.

если у вас есть вопросы

Напишите нам

  Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности